Zabieg Komórkowej Bioinfuzji Tlenowej BioOxyinfusion to nowy, wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych w głąb skóry za pomocą czystego i naturalnie skoncentrowanego tlenu i mieszanki powietrza. Podczas zabiegu intensywnie nawilżamy skórę na poziomie komórkowym, wprowadzamy skoncentrowane koktajle bogate w składniki aktywne,, dotleniamy komórki skóry i pobudzamy procesy metaboliczne,
Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny. Wykorzystując najbardziej naturalne i bezpieczne koktajle zabiegowe, gwarantuje możliwość zastosowania terapii praktycznie u każdego klienta, bez względu na wiek czy rodzaj skóry.
Idealny zabieg dla mężczyzn nie lubiących inwazyjnych zabiegów.
Tak delikatny i nieinwazyjny, że zalecany również dla kobiet w ciąży.

Efekty spektakularne widoczne tuż po zabiegu:

  • wygładzenie i odmłodzenie skóry,
  • dotlenienie i nawilżenie skóry na poziomie komórkowym,
  • podniesienie owalu twarzy – wyraźny lifting przy uzyskaniu poprawy i elastyczności skóry,
  • spłycenie zmarszczek wokół oczu, uwydatnienie – lekkie powiększenie ust,
  • pobudzenie naturalnych procesów odnowy skóry.

    Zabiegi na twarz, szyję i dekolt

MOC LASERA

Terapia fotodynamiczna – rytuał kojący dla skór naczyniowych, delikatnych, wrażliwych i nad reaktywnych, idealny zabieg dla skóry naczyniowej z trądzikiem różowatym; nagroda Bestseller roku 2016; – zabieg skierowany do skóry wrażliwej na zmianę temperatur, suchej ze skłonnością do pękających naczynek. Ma działanie kojące, łagodzące podrażnienia, uszczelniające i poprawiające ukrwienie skóry.

Wróć do oferty