Wykorzystując najbardziej zaawansowaną energię ultradźwiękową, urządzenie HI’FUsion Aquadermié pozwala na dotarcie do głębszych warstw skóry właściwej.

Dzięki zastosowaniu fali ultradźwiękowej o wyjątkowym skupieniu jeden strzał może wytworzyć nawet blisko dziesięć tysięcy punktów kondensacji, które mają bezpośredni wpływ na wytwarzanie się kolagenu. Włókna są podgrzewane, co powoduje ich rozszerzenie, a następnie natychmiastowe kurczenie się. Taka reakcja doprowadza do stymulacji kolagen i wytworzenia się nowych kombinatów, budujących nową sieć włókien kolagenowych w celu zwiększenia elastyczności skóry. Reakcja ta zachodzi od wewnątrz skóry, co jest prawdziwą rewolucją i przekłada się na imponujące rezultaty zabiegu.

Urządzenie wykorzystuje efekt ściągania się skóry w jej głębokich warstwach, poprzez stymulacje doprowadza do rozrostu kolagenu i reorganizacji jego dotychczasowej struktury, co skutkuje zwartym profilem i gładkimi liniami.

Dzięki najnowszej technologii wiązka ultradźwięków jest jeszcze bardziej skupiona, co zapewnia większą energię podczas stosowania urządzenia oraz głębsze i silniejsze działanie. Efekty są trwalsze niż w przypadku innych urządzeń tego typu dostępnych na rynku. Utrzymują się znacznie dłużej, nawet przez okres od 1 do 3 lat.

Ultradźwięki zastosowane w urządzeniu, przyłożone do skóry nie parzą jej, należy jednak pamiętać o zapewnieniu skórze ochrony i chłodzenia jej w celu uniknięcia ewentualnych poparzeń. Temperatura wytwarzana podczas zabiegu wynosi od 68 do 72 stopni Celsjusza. Ten zakres temperatur daje najlepsze rezultaty i jest optymalny dla wpływania na kolagen zawarty w skórze. Nie trzeba się obawiać poparzenia skór, bowiem fale przenikają do jej wnętrza. Zabieg jest bezbolesny, zatem nie wymaga znieczulenia.

ZALETY ZABIEGU:

 • NAPIĘCIE skóry policzków,
 • POPRAWA linii podbródka,
 • POPRAWA stanu skóry, która staje się gładsza i delikatniejsza,
 • ZWIĘKSZENIE elastyczności skóry, kontur twarzy jest bardziej zwarty,
 • NAPIĘCIE czoła, składnik współistniejący,
 • ELIMINACJA zmarszczek wokół czoła, oczu i ust.

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU

Ciąża, karmienie piersią / alergia / aktywna opryszczka / skłonność do powstawania bliznowców /skłonność do powstawania opryszczki/ choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze i autoimmunologiczne skóry / trądzik w ciężkiej postaci / choroby nowotworowe/udary/wylewy/choroby serca/ w trakcie lub w przeciągu 6 miesięcy zażywane były retinoidy / w ciągu ostatnich 6 miesięcy wykonywane były zabiegi chirurgiczne w obrębie strefy zabiegu / botoks wykonywany w ciągu 12 miesięcy /wypełniacze kwas hialuronowy w ciągu 24 miesięcy/ zabieg mezoterapii igłowej w ciągu ostatnich 6 miesięcy/ zabieg mezoterapii igłowej w ciągu 6 miesięcy/ zabiegi laserowe w ciągu ostatnich 10 miesięcy/ zabieg karboksyterapii w ciągu 3 miesięcy/ liczne znamiona melanocytowe / liczne rozszerzone naczynia krwionośne / ciężkie choroby ogólnoustrojowe / świeżo opalona skóra / narażenie na ekspozycję słoneczną / uszkodzenia i podrażnienia skóry / ścieńczenie naskórka / świeżo ogolona / wydepilowana skora/ wykonanie w ciągu ostatnich 24 miesięcy zabiegów medycyny estetycznej/ zmiany na skórze niewiadomego pochodzenia/ egzemy/ łuszczenie się skóry/ trądzik/ wypryski/ naczynka/ składniki aktywne w preparatach kosmetycznych/ wykonanie w ciągu ostatnich 10 miesięcy zabiegów laserowych/ wszelkich zabiegów laserowych/ peelingi medyczne w tym wszelkie kwasy o różnych stężeniach.

ZALECENIA POZABIEGOWE

 • Stosowanie produktów z linii M’onduniq do pielęgnacji domowej, stanowiących uzupełnienie zabiegu,
 • unikanie ekspozycji na słońcu oraz solarium przez minimum 28 dni,
 • stosowanie fotoprotekcji o wysokim stopniu ochrony przez minimum 28 dni,
 • niestosowanie dodatkowego złuszczania (mechanicznego/chemicznego) przez minimum 14 dni,
 • nie wykonywanie depilacji (wosk/pasta cukrowa/laser) przez minimum 14-28 dni, w zależności od metody,
 • wypoczynek przez 7 dni po wykonaniu zbiegu,
 • nie wykonywanie żadnych zabiegów kosmetycznych przez okres minimum 14 dni od zabiegu o którym mowa w karcie,
 • nie stosowanie produktów mogących powodować uczulenia/nie wychodzić na basen, sauna, siłownia, bieganie przez okres do 7 dni.

MOŻLIWE ODCZUCIA W TRAKCIE I PO ZABIEGU

Uczucie ciepła/pieczenia/ opuchnięta skóra / skóra zaczerwieniona i podrażniona /skóra napuchnięta i mocno podrażniona/ świąd związany z napięciem skóry (gdyby pojawiła się pokrzywka uczuleniowa, należy zgłosić się do osoby wykonującej zabieg) / tkliwość/ opryszczka jeśli klient ma obniżoną odporność lub ma tendencje do powstawania opryszczki.

EFEKTY NIEPOŻĄDANE PO ZABIEGU

Jak każdy zabieg na żywym organizmie, zabieg HIFU Hifusion Aquadermie może wywołać efekty niepożądane, związane z reakcją osobniczą – efekty mogą mieć charakter niepożądany trwały lub przemijający / utrzymujące się długo zaczerwienienie, opuchnięcie, zaczerwienienie (nawet do 28 dni) / trwałe rozszerzenie naczyń krwionośnych, podrażnienie skóry, świąt (nawet do 28 dni)/ trwałe rozszerzenie naczyń krwionośnych / przebarwienia / odbarwienia / uwrażliwienie skory/rumień/

Wróć do oferty