Mikrodermabrazja diamentowa – jest to zabieg oczyszczający polegający na kontrolowanym złuszczeniu naskórka przy pomocy głowicy zakończonej drobinami diamentu. Zabieg wykonywany jest pod ciśnieniem, które delikatnie zasysa martwy naskórek. Już po pierwszym zabiegu wygląd skóry wyraźnie poprawia się, staje się ona gładsza, bardziej promienna, następuje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny oraz lepsze wchłanianie składników odżywczych w głąb skóry. Delikatne podciśnienie występujące przy zabiegu poprawia mikrokrążenie co za tym idzie lepsze odżywienie komórek, uelastycznienie i regeneracje. Efekt ten zwiększa się po kolejnych zabiegach. Zabieg można wykorzystać do usuwania przebarwień oraz drobnych blizn. Skóra po zabiegu jest odświeżona, wygładzona. Widoczna jest wyraźna poprawa kolorytu oraz elastyczności skóry.

MIKROPEELING NANOCRYSTAL PEN

Innowacyjne rozwiązanie z kierunku mikrozłuszcza­nia warstwy rogowej naskórka za pomocą nanodyskowej technologii i odpowiedniego ruchu głowicy do mikrozłuszczania i poprawy mikrokrążenia skóry.

Technologia gwa­rantuje skuteczne oczyszczenie skóry i przygotowanie do dalszych etapów wielu zabiegów w profesjonalnym gabinecie. To idealna alternatywa dla zabiegów mikrodermabrazji lub złuszczania mechanicznego.


Podstawę do wykonywania zabiegów stanowią produkty oraz specjalne koktajle sygnowane marką M’onduniq!

  • Anti-Age FACE – Siła jadu węża z technologią ko­mórek macierzystych,
  • Anti-Age EYES – Siła jadu węża z technologią ko­mórek macierzystych,
  • Régénérant – Sekret Ślimaka Éclaircissant – Smocza Krew,
  • Hydratant – Hyaluron’Duo,
  • Photodynamique – Laser’IQ,
  • Stimulation+ – TRICO PLEX (Trychologia).

Wróć do oferty