SAUNA + MASAŻ RELAKSACYJNY

Za oknem pogoda zmienna, a w naszej saunie zawsze cieplutko, gra muzyczka, unosi się wspaniały zapach, wnętrze rozjaśnia ciepłe światło… relaks, relaks i świetne samopoczucie. Zamów sesję w naszej saunie i poczuj się jak na wakacjach, a przy okazji spalisz zbędne kalorie, pozbędziesz się toksyn z organizmu, oczyścisz i ujędrnisz skórę, zwiększysz odporność organizmu na infekcje.
Temperatura pracy sauny na podczerwień to 40-65 stopni C, zdecydowanie mniej niż w tradycyjnej saunie fińskiej. Jest przez to dużo bezpieczniejsza dla osób mających problemy z sercem i nadciśnieniem, mogą z niej korzystać również dzieci Czas trwania sesji to 30 minut.
Sauna na promienie podczerwone to sauna bez pary, gorącego powietrza i związanych z tym trudności w oddychaniu temperatura jest ustawiana w zakresie 45 do 65 stopni Celsjusza. Promienie podczerwone wnikają do głębokości ponad czterech centymetrów i są z łatwością wchłaniane przez ciało. Sauna znajdująca się w Babskim Raju jest wyposażona w 8 promienników ciepła, odtwarzacz muzyki oraz koloro i aromaterapię. Mogą z niej korzystać trzy osoby jednocześnie.

Masaż relaksacyjny likwiduje skutki stresu, odpręża ciało, rozluźnia spięte mięśnie, przywraca spokój i harmonię organizmu.
Zmniejsza napięcie mięśniowo – nerwowe i psychiczne spowodowane stresem, ciężką pracą, życiem w ciągłym biegu i napięciu. Poprawia krążenie i ciśnienie krwi, a także przywraca prawidłowy rytm serca.Stres powoduje mimowolne napięcie i skurcze mięśni objawiając się bólem szyi, karku i pleców. Masaż relaksacyjny jest tutaj idealnym rozwiązaniem. Jest on delikatny, płynny i łagodny, a ruchy masażysty wykonywane są powoli i rytmicznie.Polecany jest szczególnie po długotrwałym wysiłku psychicznym lub fizycznym, w sytuacjach stresowych, zdenerwowania, czy przemęczenia. Ale również po prostu jako forma relaksu.

W dzisiejszych czasach, gdzie ludzie żyją w ciągłym stresie i pośpiechu znajduje on szczególne zainteresowanie.

Wróć do oferty