SAUNA + MASAŻ KLASYCZNY CAŁOŚCIOWY + MANICURE

SAUNA
Za oknem pogoda zmienna, a w naszej saunie zawsze cieplutko, gra muzyczka, unosi się wspaniały zapach, wnętrze rozjaśnia ciepłe światło… relaks, relaks i świetne samopoczucie. Zamów sesję w naszej saunie i poczuj się jak na wakacjach, a przy okazji spalisz zbędne kalorie, pozbędziesz się toksyn z organizmu, oczyścisz i ujędrnisz skórę, zwiększysz odporność organizmu na infekcje.
Temperatura pracy sauny na podczerwień to 40-65 stopni C, zdecydowanie mniej niż w tradycyjnej saunie fińskiej. Jest przez to dużo bezpieczniejsza dla osób mających problemy z sercem i nadciśnieniem, mogą z niej korzystać również dzieci Czas trwania sesji to 30 minut.
Sauna na promienie podczerwone to sauna bez pary, gorącego powietrza i związanych z tym trudności w oddychaniu temperatura jest ustawiana w zakresie 45 do 65 stopni Celsjusza. Promienie podczerwone wnikają do głębokości ponad czterech centymetrów i są z łatwością wchłaniane przez ciało. Sauna znajdująca się w Babskim Raju jest wyposażona w 8 promienników ciepła, odtwarzacz muzyki oraz koloro i aromaterapię. Mogą z niej korzystać trzy osoby jednocześnie.

MASAŻ KLASYCZNY CAŁOŚCIOWY
Stres, zmęczenie… Twoje mięśnie karku stają się napięte jak struny. To sprawia, że boli Cię głowa, szyja, czujesz narastające rozdrażnienie. Z coraz większym trudem się koncentrujesz, pracujesz wolniej i marzysz o chwili relaksu.
W czasie masażu karku odprężamy się i relaksujemy. Odpręża się też nasze ciało, miejsca pełne napięcia i bólu. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny poprawia wygląd skóry, jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona.

Parafina na dłonie

Wróć do oferty