LIFTING RZĘS to ich uniesienie i podkręcanie.

LAMINOWANIE to także odżywienie rzęs – daje dużo bardziej spektakularny efekt.
W laminowaniu odżywiamy rzęsy za pomocą keratyny, która uzupełnia braki w rzęsach i dzięki czemu zyskają dodatkową objętość. Podczas laminowania na rzęsy nakładany jest specjalny preparat barwiący, który je przyciemnia i sprawia, że są bardziej wyraziste. Laminowanie rzęs to zabieg, który możemy wykonywać nie częściej niż raz na dwa miesiące. Efekt uniesienia i podkręcenia rzęs utrzymuje się na rzęsach od sześciu do nawet ośmiu tygodni.

BOTOKS NA RZĘSY – innym zabiegiem na rzęsy, który podrasuje ich naturalny wygląd jest botoks. Na rzęsy nakładany jest specjalny preparat bogaty w różne składniki odżywcze m.in. 6 witamin (A,B, C, E, F, K), dwie prowitaminy B5, B6, pięć naturalnych olejków (jojoba, migdałowy, macadamia, arganowy, z kardamonu), hydrolizowaną keratynę, kolagen, kwas hialuronowy, glicerynę. Działa na zasadzie ekspresowej odżywki, szybko i z łatwością wiąże się z naturalnymi proteinami włosa, głęboko penetruje strukturę włosa, odbudowując uszkodzone części. Botoks może być zabiegiem uzupełniającym np. po koloryzacji rzęs, ponieważ zatrzymuje pigment w środku struktury rzęsy.

HENNA jest naturalnym barwnikiem roślinnym, pozyskiwanym ze sproszkowanej łodygi orientalnej rośliny o nazwie lawsonia bezbronna. Już w czasach starożytnych odkryto jej barwiące właściwości i zaczęto stosować ją do malowania ciała i barwienia włosów. Intensywność koloru oraz siła barwnika jest uwarunkowana miejscem uprawy oraz wiekiem tej wiecznie zielonej rośliny.

Henna jest całkowicie naturalna i nietoksyczna, nie osłabia kondycji włosów, a wręcz przeciwnie – nadaje im połysk, chroni je przed działaniem czynników zewnętrznych, odżywia i nadaje im sprężystość. Pokrywa ona każdy włos z osobna, co widocznie zwiększa ich objętość, a przecież każda z nas marzy o gęstych rzęsach. Efekt koloryzacji utrzymuje się minimum trzy tygodnie, a sam preparat jest bardzo tani i łatwy w użyciu – to wszystko sprawia, że henna stosowana jest w przemyśle kosmetycznym do dnia dzisiejszego.

Wróć do oferty