Nowe, wielowymiarowe podejście do oczyszczania skóry twarzy oczyszczonym wodorem.

Zabieg oczyszczania wodorowego jest ukierunkowany na zmniejszenie ilości wolnych rodników, których nadmiar przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Urządzenie Aquametiq Hydra Prime marki M’onduniq świetnie oczyszcza skórę, powodując głęboką eksfoliację dzięki nasyconemu strumieniowi wody osmotycznej i specjalistycznych lotionów kwasowych dobranych indywidualnie do potrzeb skóry.
Dodatkowym etapem zabiegu jest zastosowanie głowic z mikroprądami jonowymi, które wprowadzają składniki aktywne zawarte w koktajlach zabiegowych do głębokich warstw skóry, dzięki czemu wchłanianie i infiltracja składników odżywczych jest dokładniejsza. Ogromną zaletą zabiegu jest zastosowanie głowicy zawierającej naturalny jadeit – kamień, który od tysięcy lat jest uznawany za minerał leczniczy. Dzięki podgrzaniu głowicy przenikamy przez naskórek tworząc nowe kombinaty kolagenowe.

Urządzenie Aquametiq Hydra Prime zostało wyposażone w osiem indywidualnych głowic zabiegowych, stworzonych z myślą o różnych typach skóry, jej problemach oraz efektach, jakie chcemy osiągnąć. Na potrzeby urządzenia została stworzona dedykowana seria preparatów, które można stosować w firmowych rytuałach zabiegowych M’onduniq. Dodatkowo istnieje możliwość łączenia preparatów Aquametiq z innymi liniami marki M’onduniq, w tym z kwasami oraz produktami z serii Dermié BOOST. Daje to większe możliwości i wachlarz rozwiązań kosmetycznych specjalistom pracującym na naszych firmowych preparatach. Wyjątkową cechą urządzenia Aquadermie hydra prime jest zastosowanie w nim głowicy Thermal Jadeit Conduction, która wykorzystuje niezwykłe właściwości jadeitu. Kamienia szlachetnego, znanego i wykorzystywanego przez człowieka od wieków.

Zastosowanie:

  • Delikatnie złuszcza i oczyszcza skórę oraz z martwych komórek naskórka i nadmiaru sebum,
  • Bardzo dogłębnie oczyszcza komórki skóry z nadmiaru wolnych rodników – działa antyoksydacyjnie,
  • Chroni przez przedwczesnym starzeniem się skóry,
  • Wyrównuje koloryt i poprawia elastyczność,
  • Nawadnia cerę. Sprawia, że cera jest czysta, promienna, wspaniale nawilżona

Wróć do oferty