RF

Urządzenie emituje fale radiowe wytwarzane przez prąd wysokiej częstotliwości. Energia elektryczna zamieniana jest na elektromagnetyczną, która dociera do tkanek, gdzie następuje ich podgrzanie przez wzbudzanie jonów. Fale radiowe wpływają, więc na wytwarzanie w tkankach ciepła. Zjawisko to nazywane jest diatermią. Diatermia, czyli głębokie ogrzewanie oznacza, że ciepło wytwarzane jest wewnątrz tkanek, a nie dostarczane z zewnątrz. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację.

ZABIEGI NA CIAŁO: WYSZCZUPLANIE, REDUKCJA CELLULITU, POPRAWA NAPIĘCIA SKÓRY

 Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych energii stosowanych do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stymulują proces jej spalania prowadząc do zmniejszenia obwodów części ciała. RF oddziałuje zarówno na tkanki powierzchowne jak i docierają do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów), w których zawarte są trójglicerydy. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia, czyli tzw. lipolizy. Podczas zabiegów pobudzany jest też układ limfatyczny i krwionośny. Zwiększa się metabolizm w tkankach. Ponadto fale radiowe działają odmładzająco, stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie skóry. Pierwszą reakcją organizmu na wzrost temperatury jest skręcenie spirali włókien, z których zbudowany jest kolagen, przez co dochodzi do skrócenia włókien tego białka ( nawet do 1/3 długości) i podciągnięcie wiotczejącej skóry, dlatego efekt jest widoczny bezpośrednio po zabiegu.

Efekty: modelowanie sylwetki – wyszczuplenie i redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej – redukcja cellulitu – redukcja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki) – polepszenie stanu skóry w miejscu występowania blizn i rozstępów – poprawa napięcia skóry ciała.

NANOKRYSTALICZNA RADIOFREKWENCJA BIPOLARNA

Ta technika działa jednocześnie na naskórek oraz głę­bokie warstwy skóry, oferując istotną poprawę w za­kresie jędrności i napięcia, likwidację zmarszczek, blizn i rozstępów oraz wyrównanie powierzchni i poprawę kolorytu skóry. Wykorzystuje prąd RF bipolarny, co umożliwia wykonanie zabiegów ablacyjnych i semi ablacyjnych.

Kluczowymi efektami zabiegu są przyrost objętości włókien w skórze do 30% (w ciągu 2 do 6 miesięcy po zabiegu) oraz przyrost procesów metabolicznych tłuszczu, który jest wydalany z organizmu.

MAGNEFFIO

Urządzenie Magneffio zostało stworzone z myślą o kształtowaniu i modelowaniu sylwetki oraz budowaniu mięśni. Za sprawą autorskich procedur zabiegowych i w oparciu o falę elektromagnetyczną urządzenie daje rewelacyjne efekty zabiegowe. Pozwala pozbyć się tłuszczu z newralgicznych partii ciała: brzuch, uda, pośladki i ramiona oraz je wymodelować (brazylijskie pośladki). Magneffio to również budowa mięśni i wzmocnienie kręgosłupa. Metoda działania oparta jest o falę elektromagnetyczną, która dociera na głębokość od 4 do 6 centymetrów w głąb i tam generuje około tysiąca skurczy mięśni na minutę.

PRZECIWSKAZANIA

Do głównych przeciwwskazań zalicza się między innymi:

 • Wszczepiony rozrusznik serca lub inne metalowe implanty
 • Okres ciąży i karmienia piersią
 • Choroby krwi takie jak cukrzyca czy miażdżyca
 • Stany zapalne skóry
 • Gruźlica
 • Niewydolność wątroby i nerek
 • Nadciśnienie tętnicze
 • Zaawansowane choroby sercowo-naczyniowe
 • Mechaniczne uszkodzenia skóry
 • Stwardnienie rozsiane
 • Epilepsja
 • Zaawansowana osteoporoza

Masaż vacuum – antycellulitowy, wyszczuplający

W walce z cellulitem pomoże nam egzotyczny olejek do masażu, który zawiera olejek pomarańczowy i passiflory. Na takim olejku wykonamy masaż vacuum, jest to próżniowa metoda pozbywania się cellulitu. Masaż vacuum przyśpiesza krążenie krwi i płynów ustrojowych, co pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, które również są przyczyną cellulitu. Masaż wpływa też na przemianę materii co jest przydatne w redukcji tkanki tłuszczowej. Masaż vacuum trwa 60 min. I obejmuje partie ciała objęte cellulitem.

Wróć do oferty