Każda kobieta jest inna, każda z nas ma inne ciało i inny problem. Dzięki różnym rodzajom bandaży można stworzyć program zabiegowy dostosowany indywidualnie do potrzeb. Wiotka skóra, brak jędrności, sucha skóra, cellulit wodny, cellulit tłuszczowy, obrzęki, grudki – to nasze największe zmory. Dzięki odpowiednio dobranym bandażom jesteśmy w stanie z nimi skutecznie walczyć.
U nas w Babskim Raju zawsze przed rozpoczęciem serii zabiegów przeprowadzamy konsultację, podczas której dobieramy odpowiednie zabiegi.

Mocna tkanka i perfekcyjny wygląd ciała
Zabiegi bandażowania Aroma Derm firmy wykorzystują nasączone wysoce skoncentrowanymi, aktywnymi składnikami bandaże . Podczas zabiegu składniki z bandaży uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry. Różnorodne formuły podzielone są na kategorie zabiegów, by skutecznie wspomóc i odpowiedzieć na specyficzne potrzeby skóry.

Dodatkowo do podbicia efektu wykonujemy masaż próżniowy , który jest zabiegiem bezpiecznym i nieinwazyjnym. Na świecie uznawany jest za jedną z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem i likwidacji nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Jest masażem podciśnieniowym, który oddziałuje na skórną i podskórną tkankę łączną

Wróć do oferty