Sauna + magneffio (wybranej partii ciała) + masaż wyszczuplający

Zestaw zabiegów wspomagających odchudzanie i minimalizujący jego skutki.

Żadne diety nie będą skuteczne bez dogłębnego oczyszczenia organizmu z toksyn i złogów. Zablokowany metabolizm nie pozwoli na skuteczne gubienie kilogramów., a nagromadzone w organizmie toksyny powodują wiele skutków ubocznych; migreny, zaparcia, fatalna cera, poczucie ciężkości, cellulit, brak energii i wiele innych.

Nasza propozycja dla Ciebie to nie tylko zabiegi, ale również propozycja nowego sposobu odżywiania, zmiana myślenia o nadwadze i odchudzaniu.

Zestaw zabiegów rozpoczniesz od 30 minut w Saunie na podczerwień, gdzie w specjalnie dobranej dla Ciebie temperaturze ( 40 – 65 st. C.) twoje ciało zostanie poddane działaniu podczerwieni. Efekt to: oczyszczenie skóry z toksyn, ujędrnienie ciała, spalanie kalorii 600 – 900 kCal, poprawa krążenia, zmniejszenie napięcia mięśni, cudowny relaks i odprężenie.

Następnie zajmiemy się ujędrnianiem i modelowaniem wybranych partii ciała z wykorzystaniem fali elektromagnetycznej. Urządzenie Magneffio jest to fala elektromagnetyczna, która redukuja tkankę tłuszczową i zamienia ją w mięśnie. Wiązka fali przenika głęboko w warstwy skóry i kieruje się dalej na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej.


Na koniec czeka Cię ręczny masaż na olejku wyszczuplającym, który wymodeluje Twoje ciało. A Ty poczujesz się lżejsza, szczuplejsza i pełna energii.

Rezerwuj Wróć do pakietów